Menu
0
Jaký produkt hledáte?
Blog

Navštívili jsme SHOWROOM ve Slovinsku

31. 10. 2021

Spolupráci s KingsBoxem jsme započali již před našimi letními závody (srpen 2021), které tuhle plejádu odstartovaly. Koncem října jsme se vydalipřímo do hlavního místa dění, do města Sežana ve Slovinsku.

Třídenní výlet jsme si zpestřili výletem do Itálie a taky návštěvougymu, který je kompletně vybavený od KingsBoxu. O tom ale až v dalším článku 🙂

Serža (ten co za vše může) nyní náš dobrý kamarád, pro nás připravil parádní program. Navštívili jsme showroom, kde jsme byli jak malé děti unesené každým kouskem a detailem vybavení.

Od barevnosti jeklů po neuvěřitelný „kraví“ motiv čalounění lavice. Celým showroomem nás prováděli samotný výrobce a technik vybavení, kterým jsme položili snad milion otázek. Zároveň jsme nezapomněli nafotit pár fotek na naše sítě.

Další zastávkou byly dva obrovské sklady. Jako první expedice, kde se vše balí a odesílá zákazníkům a druhý, kde všechny stroje nebo části montují dohromady. Nevěřícně jsme koukali, jak je to obrovská firma s celkem velkým počtem zaměstnanců.

 Náš den jsme zakončili v kanceláři, kde jsme domlouvali strategii prodeje a finalizaci našeho webu.

Z výletu jsme natočili video, na které se můžete podívat pod tímto odkazem.

Jsme oficiální distributoři značky KingsBox pro CZ a SK!

Další články

„Italiáno Guilio“ Krásný GYM Audace v Itálii!

31. 10. 2021
CELÝ ČLÁNEK

Jsme oficiální distributoři značky KingsBox pro CZ a SK

31. 10. 2021
CELÝ ČLÁNEK